fbpx
BMW PNT

KASZUBY&MAZURY 04/2021

Wycieczka wyprzedana – brak wolnych miejsc!

Termin
14-18.04.2021
Start/Koniec w BMW Pawelec
4 noclegi w hotelach ****
5 dni jazdy motocyklem
Wyżywienie HB

Każdego roku musimy zobaczyć trochę pięknej Polski! Stąd wyprawa motocyklowa po Kaszubach i odrobinie Mazur. Tak naprawdę po ostatniej turystycznej posusze jest to wycieczka motocyklowa po Polsce marzeń! 😉 Poza świetnymi trasami po Kaszubach, Mazurach, oraz zwiedzaniu najciekawszych atrakcji tego regionu, jak zwykle towarzyszyć nam będzie wspaniała ekipa BMW PNT, czyli idealne towarzystwo motocyklowe. Widzimy się w kwietniu?


CO TO ZA IMPREZA?

Jeżeli szukasz alternatywy do weekendu na kanapie, jesteś w idealnym miejscu! Nasze wycieczki motocyklowe po Polsce to świetne antidotum na pocovidową nudę 😉 Ta kilkudniowa wycieczka pozwoli Ci odetchnąć od codziennych obowiązków i pracy, a pozwoli nacieszyć się piękną Polską – na motocyklu i w świetnym towarzystwie!

RAMOWY PLAN

 1. Zbiórka w BMW Pawelec (Nowy Tomyśl). Poznajemy nowych uczestników i wręczamy przygotowane nawigacje. Następnie kierujemy się do Ustki. Trasa omijająca zatłoczone miasta pozwoli nam nacieszyć się jazdą na dwóch kołach, a udogodnienia luksusowego hotelu Lubicz**** zapewnią wieczorny relaks i wyborową integrację.
 2. Po śniadaniu dzielimy się na trzy grupy: dwie grupy na motocyklach, oraz jedną, która woli zostać w Ustce i poleniuchować. Ekipa na motocyklach poszaleje na kaszubskich winklach i zwiedzi kilka ciekawych miejsc tego regionu z naszym przewodnikiem. Naszym celem będzie Hel.
 3. Tym razem wszyscy wyjeżdżamy z Ustki i kierujemy się w stronę Mazur. Po drodze miniemy (lub zwiedzimy!) prywatny zamek w Łapalicach, zamek w Malborku i malowniczą trasą dojedziemy do krainy tysiąca jezior, gdzie spędzimy dwie kolejne noce.
 4. Ten dzień stoi pod znakiem Mazur! Przed nami malownicze trasy, ciekawe miejsca i chwile zadumy pod Grunwaldem. Odwiedzimy Mrągowo i ruiny zamku w Szczytnie. Ale możemy ten dzień spędzić także w inny sposób! Hotel, w którym nocujemy oferuje rejsy statkiem i grę w paintballa. Nudy na pewno nie będzie 😉
 5. Po śniadaniu pakujemy motocykle, dzielimy się na grupki i zmierzamy ku swoim domom.

Partnerem tej wycieczki jest hotel Lubicz **** w Ustce, który będzie nas gościł przez pierwsze dwie noce wyprawy. Komfortowy obiekt w pobliżu plaży oferuje usługi SPA, wspaniałą restaurację, oraz bliskość najciekawszych nadmorskich atrakcji.
Hotel LUBICZ SPA & WELLNESS to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a każdy gość traktowany jest indywidualnie. To miejsce, w którym przekonasz się, co naprawdę znaczy Polska gościnność.


ILE TAKA PRZYJEMNOŚĆ?

Jeden uczestnik na jednym motocyklu (w pokoju dwuosobowym)

1860 pln

Pokój single + 640 pln

Para uczestników na jednym motocyklu

3200 pln

A W CENIE WYPRAWY…

 • noclegi w hotelu 4* ze SPA w pokoju dwuosobowym,
 • parking w hotelu,
 • śniadania i obiadokolacje,
 • kolacja grillowa nad jeziorem,
 • opieka polskojęzycznego przewodnika na trasie,
 • opracowany plan wydarzenia z harmonogramem, opisem atrakcji i codzienną odprawą,
 • opracowanie i wgranie trasy na nawigację,
 • wypożyczenie nawigacji Navigator VI na okres wyprawy,
 • turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: paliwa, posiłków innych niż śniadania i obiadokolacje, wejść na atrakcje dodatkowe, parkingu poza hotelem, napiwków, alkoholi


MAM PARĘ PYTAŃ…

A my gotowe odpowiedzi! Nie krępuj się więc i pytaj śmiało! Nie ma głupich pytań, w końcu to wakacje i chcesz je spędzić jak należy, pozostawiając wszystkie trudy organizacji właśnie nam:


Przemek Dobrucki

To z nim będziesz szalał po winklach, ogarniał motocykl i nawigację za dnia. Zna każdy zakamarek zaplanowanej trasy.

+48 501 516 112
info@bmw-pnt.pl


Kasia Kliś

Nasz specjalista ds. papierów i wszelkiej organizacji. Pomoże w zgłoszeniu, płatnościach i ogarnięciu wszelkich spraw niemożliwych.

+ 48 511047249
info@bmw-pnt


A KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Całe to zamieszanie jest organizowane przez legalnego Organizatora Turystyki pod działalnością:
2WHEELS TRAVELS Spółka z o.o., Sękowo 4, 64-300 Nowy Tomyśl, NIP: 7882021171, Rejestr Organizatorów Turystyki Województwa Wielkopolskiego nr. 843
Oferujemy więc produkt w postaci wyprawy organizowany przez legalne biuro podróży motocyklowych. Nie musisz więc obawiać się, że Twoje wpłaty nie są rejestrowane, zgłaszane do Ministerstwa Turystyki, ani nie zabezpieczone Gwarancją Turystyczną.

My natomiast, z miłości do organizacji zapiętej na ostatni guzik i ze zrozumienia, że na każdy pieniądz trzeba ciężko zapracować, gwarantujemy w pełni profesjonalną oprawę i wyjątkowo przyjemny klimat całego wydarzenia. Nie organizujemy wielu wypraw rocznie właśnie dlatego, że naprawdę się przykładamy do tego co robimy, a każda nasza wycieczka jest powodem do dumy 🙂

Przewiń do góry