fbpx
BMW PNT

KONTAKT

BMW PNT – grupa motocyklowa, wypożyczalnia motocykli BMW, biuro podróży motocyklowych

Naszą najważniejszą częścią załogi jesteście Wy, nasi podróżnicy! To właśnie Wy tworzycie niezwykły, rodzinny klimat naszych wydarzeń. Naszą rolą jest pilnowanie, żebyście nie musieli dbać o organizację, plan, harmonogram i trasy. Wsiadacie na motocykle i zapominacie o błogim świecie. Tylko Wy, piękne trasy i wymarzone motocyklowe wakacje…

Dawid Giersberg

Motorbike master. Powie Ci wszystko na temat: motocykli BMW, wypożyczalni, doboru odzieży na wyprawę, spraw technicznych dotyczących nawigacji. Od niego dowiesz się czego możesz oczekiwać na wyprawie z BMW PNT.

tel: +48 502696934
info@bmw-pnt.pl

Kasia Kliś

Tour master. Z nią ogarniesz wszelkie tematy organizacyjne, biurokracyjne i płatnościowe. Pomoże Ci załatwić lot, wizę i przelew w najbardziej egzotycznej walucie świata. Opowie Ci o wszystkich atrakcjach na każdej zaplanowanej wyprawie.

tel: +48 511047249
info@bmw-pnt.pl

Przemo 'Dober' Dobrucki

Motorbike master. Dober zwiedził na motocyklu już kawał świata, a w naszej ekipie jest przewodnikiem na wyprawach. Ogromna wiedza i doświadczenie Przema na pewno pomoże mu w czuwaniu nad przebiegiem naszych wojaży.

info@bmw-pnt.pl

2WHEELS TRAVELS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sękowie, Sękowo 4, 64-300 Nowy Tomyśl, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań- Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000728121, REGON: 36999397200000, NIP: 7882021171 

Rejestr Organizatorów Turystyki  Marszałka Województwa Wielkopolskiego NR 843

Chcesz być na bieżąco z kierunkami? Zapisz się do naszej bazy szczęśliwców, którzy JAKO PIERWSI otrzymują informacje o nowych terminach wypraw i kierunkach! Nie wysyłamy typowych, nachalnych mailingów, ani nie przekazujemy danych do żadnych pośredników.

Przewiń do góry