fbpx
BMW PNT

NASZE STANDARDY

Wybieramy tylko dobre, sprawdzone i klimatyczne hotele 3*+
Wyprawom zagranicznym towarzyszy bus bagażowy
Pomagamy w zakupie biletów lotniczych i odprawie
Dbamy o to, żeby trasy były ciekawe i widowiskowe
Otrzymujesz od nas nawigację BMW z trasami na każdy dzień

Gwarantujemy doborowe towarzystwo
Wybieramy polecane przez lokalesów restauracje
Zawsze na trasie planujemy dni pełne błogiego relaksu
Zwiedzamy tylko atrakcje, które Was interesują
Służymy pomocą na każdym etapie organizacji wyprawy

Każdy lubi podróżować na swój sposób – i my to szanujemy! Na naszych wyprawach stawiamy na najwyższą jakość. I nie sprowadza się to tylko do wyboru wielogwiazdkowych hoteli, czy nowych motocykli dostępnych we flocie, ale przede wszystkim jakości komunikacji i obsługi na najwyższym poziomie.

Co najważniejsze i najbardziej istotne, jesteśmy w pełni legalnym organizatorem turystyki. Nasza Gwarancja Turystyczna opiewa na niemal pół miliona złotych, dzięki czemu Twój zakup każdej wycieczki jest zabezpieczony przez firmę ubezpieczeniową. Na każdej wyprawie kupujemy uczestnikom ubezpieczenie KL i NNW oraz dodatkowe świadczenia warte milion złotych.

Na naszych wyprawach jeździmy na motocyklach BMW ze sprawdzonych wypożyczalni w różnych zakątkach świata. Na wyprawach po Polsce i krajach ościennych jeździmy na własnych motocyklach – wówczas w cenie wycieczki oferujemy bezpłatny przegląd motocykla w autoryzowanym serwisie BMW.

Zawsze grupie towarzyszy zaprawiony w boju przewodnik na motocyklu, który zwiedził kawał świata i chętnie doradzi osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z jednośladami, jak jeździć szybciej, dalej i bezpieczniej. Jeżeli jesteś wprawiony i chcesz się odłączyć od grupy – żaden problem! Najważniejsze, żebyś do końca dnia trafił do hotelu wbitego w nawigację.

Każdy uczestnik dostaje od nas nową nawigację BMW z trasami ustawionymi odcinkowo, aby się nie pogubić i zawsze dojechać tam, gdzie po prostu jest najpiękniej! Dzięki temu nie ma także potrzeby jeżdżenia w „sznurku” i każdy może podziwiać widoki w swoim tempie, odłączając się od grupy z przewodnikiem. Nawigacje programujemy tak, żeby wszystko było przejrzyste i łatwe w obsłudze.

Całej wyprawie towarzyszy samochód bagażowy z zapleczem serwisowym i miejscami siedzącymi, jeżeli Twój plecaczek stwierdzi, że woli zwiedzać siedząc wygodnie w fotelu z klimatyzacją. Bus zawsze jest w pobliżu grupy jadącej z przewodnikiem, są w nim napoje i przekąski dla uczestników, oraz zaplecze serwisowe do drobnych napraw.

Stawiamy nie tylko na jazdę, ale i poznawanie kultury i kuchni danego kraju, szczególnie w przypadku wyjazdów poza Europę. Dlatego zawsze wspieramy się pomocą lokalnych przewodników przy zwiedzaniu miast, wybieramy polecane przez lokalesów knajpy serwujące typowe dla danego regionu dania i staramy się znaleźć niesztampowe atrakcje dające odczuć prawdziwy klimat danego kraju.

Jesteśmy ludźmi, którzy traktują swoich podróżników wyjątkowo – postaramy się rozwiązać każde wyzwanie, jakie zostanie przed nami postawione, w taki sposób, aby cała wyprawa nie straciła na pozytywnym klimacie i wartościach cechujących po prostu świetny motocyklowy urlop!

Cacy – to nasz standard. Motocykle muszą być cacy, hotele muszą być cacy, trasy muszą być cacy i nawigacje też. Wybierając BMW PNT urządzisz się na cacy! Twój komfort i bezwarunkowa satysfakcja jest naszym nadrzędnym celem.

Przewiń do góry