fbpx
BMW PNT

FLORYDA 11/2019

Nasza metoda na koniec sezonu to rozpoczęcie go tam, gdzie jest słońce! Przed nami pełna atrakcji, gorąca, piękna Floryda!

Data wycieczki1-11. listopada 2019
Czas trwania/Dystans11 dni/5 dni jazdy/1700 km
Start/KoniecMiami USA
TrasaMało wymagająca
ZakwaterowanieHotele o standardzie 3*+, położone blisko atrakcji
OdpoczynekDwa dni w Miami, jeden dzień w Orlando
Główne atrakcjeMiami, dzielnica Kubańska, Bahamy, Park Narodowy Everglades, Key West, najmniejszy na świecie urząd pocztowy, Naples, Orlando – Parki Rozrywki, Daytona Beach, Stacja Kosmiczna Cape Canaveral

Naszą wycieczkę rozpoczynamy od przylotu i zaklimatyzowaniu się w Miami. Wieczorem czeka nas impreza przy słynnej Oceans Drive.

Kolejny dzień to zwiedzanie jednej z wybranych atrakcji Miami. Do wyboru mamy rejs promem na wyspy Bahama, odkrycie kubańskiej dzielnicy, lub spotkanie z naturą w Everglades.

Kolejnego dnia odbieramy motocykle i jedziemy na Key West, jedną z najczęściej filmowanych autostrad świata. Spędzamy wieczór na bajecznym zachodzie słońca.

Drugi dzień to ponowna szansa na odetchnięcie niesamowitym powietrzem, jakie można spotkać tylko na autostradzie do Key West. Po drodze do Naples odwiedzimy najmniejszy oddział poczty w USA i spróbujemy potrawy z krokodyla.

Trzeciego dnia na motocyklach jedziemy do Orlando, gdzie rozpoczynamy na nowo zabawę i dajemy pochłonąć się jednemu z wielu parków rozrywki, jakie oferuje ta metropolia. Przed nami całe mnóstwo miejsc, których nie będzie sposób zapomnieć: Sea World, Universal Orlando Resort z prawdziwym Hogwartem.. Kto nie chce zobaczyć żywego Jurassic Park?

Po całym dniu w Orlando, piąty dzień wyprawy będzie stał pod znakiem Daytona Beach i stacji kosmicznej Cape Canaveral.

Ostatni dzień na motocyklach – przed nami trasa wzdłuż wybrzeża. Po południu zdajemy motocykle i powracamy na plażę i ulice Miami, ciesząc się wszystkim, co oferują.

Kolejny dzień to nasza ostatnia możliwość na skorzystanie z wielu atrakcji Miami.

Wycieczkę możesz odbyć na motocyklu:

BMW K 1600 GTL
BMW R 1200 RT
BMW R1200 GS Adventure
BMW R1200 GS
oraz innych!

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Przewiń do góry