fbpx
BMW PNT

TAJLANDIA 11/2020

EGZOTYKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE

Zimą nic tak nie koi duszy jak wyjazd motocyklowy do ciepłej Tajlandii. Kolorowy, pachnący Bangkok i winkle północnej części tego kraju są balsamem na nasze serca. Zapraszamy!

Przejażdżka po dżungli na granicy z Birmą.
Data wycieczki30.10 – 11.11.2020
Czas trwania/Dystans12 dni / 7 dni jazdy / 1500 km
Start/KoniecBangkok / Tajlandia
TrasaWymagająca
ZakwaterowanieHotele 4*
OdpoczynekDwa dni w Bangkoku i jeden dzień w Pai
Główne atrakcjeTrasa 1864 zakrętów, Chiang Khong, Chiang Mai, Pai, Mae-Hong Son, wioska Karen, chińska wioska, Hall of Opium, Golden Traingle, Pai, Doi Tung i rezydencja królewska, Jaskinie z trumnami, Bangkok – Pałac Królewski, świątynia Wat Pho, Targ wodny, Chinatown, Khao-San, rejs taksówką wodną, Fake Market i inne

Wyjazd naszpikowany egzotycznymi atrakcjami! Wyprawę rozpoczynamy od przylotu do Bangkoku i leczenie „Jet Lag” na słynnej ulicy backpackerów Khao San, pełnej wspaniałej kuchni, knajp i straganów! Czas spróbować prawdziwej tajskiej kuchni z „wózka” i masażu robionego przez tajów.
Pierwszy dzień trasy motocyklowej – i od razu bardzo wysoka poprzeczka i najwyższy szczyt Tajlandi! Kolejne dni to trasa 1864 zakrętów, wioska kobiet z długimi szyjami (Karen) i historyczne termy. Oprócz tego kilometry tras wśród niesamowitych gór i pół ryżowych, świątynie, niesamowita kuchnia, bardzo uprzejmi ludzie. Zobaczysz historyczny Golden Triangle, nakarmisz słonia w Pai a w Chinatown spróbujesz kraba robionego na ulicy i zupę z rekina! Zobacz zdjęcia i przekonaj się, że w styczniu czeka Cię przygoda życia!

Przewiń do góry