fbpx
BMW PNT

SZLAKI POŁUDNIA 05/2021

Termin
25-30.05.2021
Start/Koniec w BMW Pawelec
5 noclegów w hotelach ***+
6 dni jazdy motocyklem
Wyżywienie HB

Aaah te nasze polskie góry! Uwielbiamy tam wracać, więc zawitamy i w tym roku! Przed nami Bieszczady, Tatry, Gorce, Beskid Śląski i Żywiecki. Wspaniałe trasy i świetne atrakcje. Każda nasza wycieczka jest prawdziwą odskocznią od codziennych obowiązków! Pakuj walizki, wpisz datę w kalendarz, zarezerwuj sobie miejsce i jedź z nami, już w maju tego roku!


CO TO ZA IMPREZA?

W maju już wszyscy jesteśmy na ulicach, a nasza lewa ręka boli nas od LwG 😉 Czas przykleić ją do kierownicy, bo południe naszego kraju wymaga koncentracji, bowiem winkle są, i to całkiem ich sporo!
Stworzyliśmy kolejne trasy po Bieszczadach, Tatrach, Gorcach i Beskidach. Zajrzymy także do źródła Wisły. A to wszystko z epicką ekipą BMW PNT!

RAMOWY PLAN

 1. Zbiórka w BMW Pawelec (Nowy Tomyśl). Poznajemy nowych uczestników i wręczamy przygotowane nawigacje. Szybką trasą dojeżdżamy na Górny Śląsk, gdzie już czekają na nas właściciele zaprzyjaźnionego hotelu przy jeziorze Pogoria. Osoby, które nie są z okolic Nowego Tomyśla, mogą na miejsce przyjechać we własnym zakresie. Tam czekać na nas będą pokoje, pyszna kolacja, oraz pierwsza z wielu integracji 😉
 2. Rano meldujemy się przy naszych motocyklach i – początkowo szlakiem Orlich Gniazd – jedziemy w Bieszczady, zahaczając naszą trasą o wspaniałe przełęcze, pagórki i zakręty. Nasz hotel umieszczony jest na samej Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej! Tam wieczorem spędzimy czas na grillu i biesiadzie, której treść pozostanie na zawsze sekretem naszym i górali!
 3. Ten dzień możemy spędzić na cztery sposoby. Jeden – piękna trasa po Bieszczadach! Drugi – wypad na szlaki na quadach z przewodnikiem (opcja dodatkowo płatna). Trzecia – relaksujący rejs po Solinie (opcja dodatkowo płatna). Czwarta – solidny odpoczynek i leniuchowanie w hotelowym SPA! Wszyscy spotykamy się wieczorem, by znowu nacieszyć się swoim towarzystwem 🙂

4. Kończymy leniuchowanie i w godzinach porannych wsiadamy na nasze motocykle BMW i jedziemy do Zakopanego. Opracowana trasa pozwoli nam odkryć parę miłych dla oka rejonów i nacieszyć się zakrętami. Rozpoczynamy od Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej, następnie przywitają nas szerokie ( i szybkie) łuki w Muszynie. Potem już tylko piękna przejażdżka przez Pieniny i meldujemy się w Stolicy Tatr!
5. W Zakopanem nie pozostajemy na długo, ale na pewno nie zapomnimy wieczoru poprzedzającego przedostatni dzień wyjazdu. Naszym celem jest Wisła, ale dojedziemy tam trochę „naokoło”, bowiem chcemy Wam pokazać urokliwe Gorce, niewielki masyw górski z pięknym widokiem na Tatry. Stamtąd skręcimy pod Babią Górę, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie Śląska Żywieckiego, a na dłuższą przerwę wjedziemy na górę Żar, skąd mamy piękny widok na całą okolicę. Potem już ostatnia przełęcz – tym razem Salmopolska – i zjeżdżamy do Wisły, gdzie czeka na nas nowopowstały pięciogwiazdkowy hotel!


ILE TAKA PRZYJEMNOŚĆ?

Jeden uczestnik na jednym motocyklu (w pokoju dwuosobowym)

2550 pln

Pokój single + 950 pln

Para uczestników na jednym motocyklu

4300 pln

A W CENIE WYPRAWY…

 • noclegi w hotelach 3*+ ze SPA w pokoju dwuosobowym,
 • asysta busa bagażowego z zapleczem serwisowym,
 • parking w hotelu,
 • śniadania i obiadokolacje,
 • kolacja grillowa nad jeziorem,
 • opieka przewodnika na trasie
 • opracowany plan wydarzenia z harmonogramem, opisem atrakcji i codzienną odprawą,
 • opracowanie i wgranie trasy na nawigację,
 • wypożyczenie nawigacji Navigator VI na okres wyprawy,
 • turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: paliwa, posiłków innych niż śniadania i obiadokolacje, wejść na atrakcje dodatkowe, parkingu poza hotelem, napiwków, alkoholi

HOTELE NA TRASIE

Zawsze to podkreślamy – uprawiamy komfortową turystykę. Lubimy wygodnie pospać, mieć ładny widok z okna hotelowego i zarezerwowany parking. Cenimy przerwę na kawę w trasie, dobrze przygotowaną kolację i smaczny deser. Dlatego zawsze wybieramy hotele wysokiej klasy, oraz sprawdzone, prywatne hoteliki. Będzie tak i tym razem. Czekają na nas hotele ***, **** oraz *****, w widokowych miejscach, z zarezerwowanym parkingiem, szybkim check-inem (zazwyczaj klucze do pokoi rozdajemy już na parkingu), basenem, SPA, ciepłą kolacją i wygodnym łóżkiem w wybranej konfiguracji. Partnerem tej wycieczki jest zaprzyjaźniony hotel Nosalowy Dwór****, w którym planujemy biesiadę przy góralskiej muzyce i ognisku, oraz piątkową noc.


MAM PARĘ PYTAŃ…

A my gotowe odpowiedzi! Nie krępuj się więc i pytaj śmiało! Nie ma głupich pytań, w końcu to wakacje i chcesz je spędzić jak należy, pozostawiając wszystkie trudy organizacji właśnie nam:

Dawid Giersberg

To z nim będziesz szalał po winklach, ogarniał motocykl i nawigację za dnia. Zna każdy zakamarek zaplanowanej trasy.

+48 502 696 934
info@bmw-pnt.pl


Kasia Kliś

Nasz specjalista ds. papierów i wszelkiej organizacji. Pomoże w zgłoszeniu, płatnościach i ogarnięciu wszelkich spraw niemożliwych.

+ 48 511047249
info@bmw-pnt

NO NAMÓWILIŚCIE MNIE! CHCĘ JECHAĆ Z WAMI!

A my z przyjemnością spędzimy ten czas z Tobą! Zarejestruj się poniżej i czekaj na kontakt z naszej strony.


A KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI?

Całe to zamieszanie jest organizowane przez legalnego Organizatora Turystyki pod działalnością:
2WHEELS TRAVELS Spółka z o.o., Sękowo 4, 64-300 Nowy Tomyśl, NIP: 7882021171, Rejestr Organizatorów Turystyki Województwa Wielkopolskiego nr. 843
Oferujemy więc produkt w postaci wyprawy organizowany przez legalne biuro podróży motocyklowych. Nie musisz więc obawiać się, że Twoje wpłaty nie są rejestrowane, zgłaszane do Ministerstwa Turystyki, ani nie zabezpieczone Gwarancją Turystyczną.

My natomiast, z miłości do organizacji zapiętej na ostatni guzik i ze zrozumienia, że na każdy pieniądz trzeba ciężko zapracować, gwarantujemy w pełni profesjonalną oprawę i wyjątkowo przyjemny klimat całego wydarzenia. Nie organizujemy wielu wypraw rocznie właśnie dlatego, że naprawdę się przykładamy do tego co robimy, a każda nasza wycieczka jest powodem do dumy 🙂

Przewiń do góry